Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Drugi zimowy transfer już w święta Bożego Narodzenia!

Tomasz Salski, który dziś był gościem programu „Piłka meczowa” emitowanego w telewizji TOYA wyznał, że Łódzki Klub Sportowy zakontraktował już drugiego piłkarza podczas zimowej przerwy w rozgrywkach.

Prezes Łódzkiego Klubu Sportowego nie chciał zdradzić personaliów nowego zawodnika biało-czerwono-białych, ale dał deklarację, że kibice poznają go jeszcze w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Według naszych informacji oficjalne ogłoszenie nastąpi 25 grudnia.

Co wiemy o nowym zawodniku?

Z wypowiedzi Tomasza Salskiego można było odczytać, że jest to piłkarz ofensywny, o bardzo ciekawym i dobrym CV jak na rozgrywki I ligi. Ten transfer można śmiało określić, że jest przygotowywany również na Ekstraklasę. Więcej informacji dowiemy się już niebawem.

Przypomnijmy, że pierwszym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z ŁKS-em jest Piotr Janczukowicz. Na jego temat również prezes zabrał głos – Jest to zawodnik, który może występować na skrzydle, ale także jako numer dziewięć. W odróżnieniu od innych naszych młodzieżowców – nie jest to gracz środka pola – stwierdził Salski.