Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Dominguez zostanie w Polsce. Trzy kluby chcą Hiszpana

Po odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego, Antonio Dominguez może pozostać w naszym kraju. Chęć zakontraktowania pomocnika wyrażają trzy kluby – dwa z I ligi oraz jeden z Ekstraklasy.

29-latek bardzo dobrze czuł się w Polsce, podczas swojej ponad dwuletniej przygody z ŁKS-em. Stąd u niego chęci pozostania w naszym kraju – pomimo ofert z Hiszpanii. Jak informuje Tercer Equipo, Piast Gliwice, Arka Gdynia oraz GKS Tychy zaproponowały kontrakt, doświadczonemu Hiszpanowi. Jak się okazuje najbardziej konkretni są „Tyszanie” i obecnie mają największe szanse na pozyskanie byłego ełkaesiaka.

Dominguez rozegrał 71 oficjalnych spotkań w biało-czerwono-białej koszulce. Zdobył 14 bramek i zaliczył pięć asyst. Do dziś „Antek” jest piątym najlepszym strzelcem ŁKS-u, wsród obcokrajowców. Przed nim plasują się tylko – Jewhen Radionow, Pirulo, Ensar Arifović oraz Dani Ramirez.

Pod koniec kwietnia ŁKS poinformował, że Dominguez opuszcza zespół z powodów osobistych, natomiast sam zainteresowany stwierdził, że opuścił Łódź, ponieważ klub nie wywiązywał się z kontraktowych zapisów, odnośnie wynagrodzenia.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport