Do Głogowa po trzy punkty! Zapowiedź meczu z Chrobrym

Ełkaesiacy w miniony weekend poszli za ciosem i wygrali drugi mecz z rzędu. W najbliższe weekend podopieczni Kazimierza Moskala będą mieli okazję wygrać kolejne starcie i umocnić się w górze tabeli. Ich rywalem będzie Chrobry, z którym w ostatnich bardzo cięzko gra się łodzianom w Głogowie. Początek meczu w sobotę o godzinie 20:00.

Wypowiedzi przed meczem

Kazimierz Moskal: – Przede wszystkim będę apelował do swoich zawodników, aby mieli dużo pokory w sobie. Ja wiem z doświadczenia, że naszym polskim problemem jest to, że po jednym, dwóch wygranych meczach zaczynamy myśleć, że jesteśmy mistrzami świata i zbyt luźno podchodzimy do kolejnego meczu. Myślę, że to jest właśnie główny problem. Gospodarze tego spotkania, mają swoje atuty i o tym wiemy. Przygotowujemy się na to. Niekoniecznie muszę tutaj teraz zdradzać, na co będziemy zwracać uwagę, ale najważniejsze dla mnie jest to, aby nasze nastawienie było właściwe do tego meczu.

Wyniki ostatnich spotkań

Tabela Fortuna 1. ligi

Sytuacja kadrowa

Ełkaesiacy przystępują do tego spotkania w pełnym składzie. Do treningów wrócił Adam Marciniak, który ostatnio borykał się z urazem.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Chrobrym Głogów będzie transmitowane za pośrednictwem serwisu Polsat Box GOTransmisja rozpocznie się o 19:50. Dziesięć minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny: Marcin Kochanek (Opole).

Asystenci: Krzysztof Stępień, Maciej Kosarzecki.

Sędzia techniczny: Szymon Lizak.

Sędziowie VAR: Artur Aluszyk, Marek Arys.

Przewidywane składy

Chrobry: Karol Dybowski – Jakub Kuzdra, Oliver Praznovsky, Mavroudís Bougaidis, Artur Bogusz – Mateusz Bochnak, Jaka Kolenc, Robert Mandrysz, Sebastian Steblecki, Dawid Hanc – Rafał Wolsztyński.

ŁKS: Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Bartosz Szeliga – Mateusz Kowalczyk, Dawid Kort, Michał Trąbka – Pirulo, Bartosz Biel – Nelson Balongo.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport, Arkadiusz Kogut