Debiutancki gol Trąbki w Ekstraklasie

Michał Trąbka zaliczył we wtorek przeciwko Rakowowi Częstochowa swoje premierowe trafienie na poziomie PKO BP Ekstraklasy. Pomocnik ŁKS czekał na tego gola 1950 minut w 29 spotkaniach.

23-latek był bardzo aktywny od początku spotkania i zagrał bardzo dobre zawody. W 16 minucie otrzymał podanie od Samu Corrala i popisał się kapitalnym uderzeniem z ponad 20 metrów. Michał Gliwa nie miał żadnych szans i po tym trafieniu na tablicy wyników widniał rezultat 1:1.

„Trąbi” pod koniec pierwszej połowy do swojego dorobku mógł dorzucić asystę, ale jego świetnego dośrodkowania nie wykorzystał Corral. W drugiej połowie były piłkarz Stali Stalowa Wola nie zwalniał tempa i był bardzo ważnym zawodnikiem w zespole Wojciecha Stawowego.

Przy dwóch kolejnych golach dla ŁKS Trąbka świetnie rozprowadzał akcję i zaliczył dwie ładne asysty drugiego stopnia.

Gol z Rakowem nie był dla pomocnika pierwszym trafieniem w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. 29 października 2019 roku trafił do siatki w wygranym 2:0 meczu Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze.