Debiutancki gol Bartosza Szeligi w barwach ŁKS

Wyjazdowe spotkanie ze Stomilem przyniosło nie tylko wyczekiwane zwycięstwo, ale także premierowe trafienie zawodnika, który dołączył do ŁKS-u w tym sezonie.

Bartosz Szeliga, bo o nim mowa, w 42. minucie meczu wykorzystał błąd bramkarza gości i skierował głową piłkę do siatki po rzucie rożnym wykonanym przez Michała Trąbkę. Boczny defensor, który dołączył do ŁKS-u tego lata, miał już w poprzednich spotkaniach szansę na zdobycie premierowego trafienia, ale dopiero ze Stomilem udała mu się ta sztuka. Od debiutu w biało-czerwono-białych barwach w meczu przeciwko GKS-owi Tychy meldował się w każdym kolejnym spotkaniu, a łącznie rozegrał dla ŁKS-u 519 minut, zaś jego pierwsze trafienie padło po 470 minutach jego gry z przeplatanką na piersi.

Z kadry pierwszego zespołu „Rycerzy Wiosny” na pierwsze trafienie czekają: Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Kamil Dankowski, Mateusz Bąkowicz, Jakub Tosik, Jan Kuźma, Javi Moreno, Dariusz Gmosiński, Mikołaj Lipień oraz Mieszko Lorenc.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0