Dani i Maks wyróżnieni za mecz z Cracovią

Dani Ramirez i Maksymilian Rozwandowicz pokazali się z bardzo dobrej strony w sobotnim wyjazdowym spotkaniu Łódzkiego Klubu Sportowego z Cracovią. Ełkaesiacy zostali docenieni i trafili do najlepszych jedenastek drugiej serii gier PKO BP Ekstraklasy.

Jedenastka kozaków 2. kolejki według „Weszło!” : Michał Gliwa (Raków Częstochowa), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Volodymyr Kostewycz (Lech Poznań) – Pedro Tiba (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa) – Jorge Felix (Piast Gliwice), Darko Jevtić (Lech Poznań), Dani Ramirez (ŁKS Łódź) – Christian Gytkjaer (Lech Poznań).

Jedenastka 2. kolejki „Przeglądu Sportowego” : Michał Gliwa (Raków Częstochowa) – Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) – Walerian Gwilia (Legia Warszawa) – Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Darko Jevtić (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Dani Ramirez (ŁKS Łódź) – Christian Gytkjaer (Lech Poznań).

Jedenastka 2. kolejki magazynu „Liga+ Extra” : Michał Gliwa (Raków Częstochowa) – Robert Gumny (Lech Poznań), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Volodymyr Kostewycz (Lech Poznań) – Jorge Felix (Piast Gliwice), Dani Ramirez (ŁKS Łódź), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa) – Darko Jevtić (Lech Poznań) – Christian Gytkjaer (Lech Poznań).