MultimediaNewsPiłka Nożna

Dampc zadebiutował w Sokole Ostróda

Maciej Dampc zaliczył debiut w Sokole Ostróda. Obrońca wypożyczony z Łódzkiego Klubu Sportowego pojawił się na murawie od pierwszej minuty w przegranym 0:1 spotkaniu II ligi z Pogonią Siedlce.

24-latek spędził na boisku 82 minuty i niestety nie ustrzegł się błędu. Dampc popełnił bardzo poważny błąd przy wyprowadzeniu piłki, po którym siedlczanie strzelili zwycięską bramkę. Osiem minut przed końcem gry Maciek został zmieniony przez Dawida Wolnego.

W drużynie Pogoni Siedlce 74 minuty na placu gry spędził były piłkarz ŁKS-u Tomasz Margol.

Akcja bramkowa od 3:27

Pozostała dwójka wypożyczonych piłkarzy z ŁKS-u nie grała w ten weekend. Mikołaj Maschera (Sokół Aleksandrów Łódzki) nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Z kolei spotkanie pierwszego kolejki drugiej ligi portugalskiej pomiędzy Academiką Coimbra i Academico Viseu zostało odwołany, więc Ricardo Guima nie miał okazji ponownie założyć koszulki klubu z którego trafił do Łodzi.