Damian Sylwestrzak rozjemcą spotkania z Podbeskidziem

Sobotnie starcie z Podbeskidziem Bielsko-Biała poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak. Dla arbitra z Wrocławia będzie to drugie spotkanie „Rycerzy Wiosny”, w którym będzie gwizdał.

Arbitra z Wrocławia wesprą na liniach asystenci Adam Karasewicz oraz Krzysztof Stępień zaś sędzią technicznym będzie Damian Gawęcki. Na Stadionie Króla pojawi się także VAR, za który będzie odpowiedzialny Jacek Małyszek oraz jego asystent, Marcin Borkowski.

Sylwestrzak jest młodym sędzią, obecny sezon to dla niego trzeci, w którym gwiżdże na dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych w Polsce. W bieżącym sezonie poprowadził 3 spotkania w Ekstraklasie oraz 2 w Fortuna 1. Lidze, a także mecz o Superpuchar Polski. W tym czasie pokazał 29 żółtych kartek oraz 2 czerwone, ponadto odgwizdał jeden rzut karny.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Damiana Sylwestrzaka:

Bilans: 1 spotkanie: 1 remis Bramki: 0-0

Sezon 2020/21:
10.10.2020: Arka Gdynia – ŁKS Łódź 0:0 (I Liga)

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport