Piłka Nożna

Czas na pierwsze letnie sparingi. Nie zagra czterech zawodników

Ełkaesiacy w sobotnie popołudnie rozegrają dwa pierwsze mecze kontrolne podczas letniego okresu przygotowawczego. W Woli Chorzelowskiej podopieczni Wojciecha Stawowego zmierzą się z PGE FKS Stalą Mielec i Koroną Kielce. W sparingach niestety udziału nie weźmie czterech piłkarzy, którzy borykają się z lekkimi urazami.

Zawodnicy z Alei Unii od poniedziałku szlifują formę na obozie w Woli Chorzelowskiej. Ukoronowaniem przygotowań w pod mieleckiej miejscowości będą sparingi ze Stalą i Koroną. Po ich zakończeniu biało-czerwono-biali wsiądą w autokar i wrócą do Łodzi.

W sobotę na murawie nie zobaczymy czterech zawodników. Maciej Dampc, Aleksander Bobek, Maciej Wolski i Marcel Wszołek borykają się kontuzjami i nie będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Największym problemem dla trenerów mogą być absencje dwóch ostatnich zawodników, gdyż gotowy do gry na prawej obronie jest tylko Jan Grzesik. Wolski i Wszołek mają w tym sezonie być konkurencją dla byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg. Niewykluczone, że szansę w jednym z jutrzejszych meczów na boku defensywy dostanie ktoś z zawodników niegrających na co dzień na tej pozycji. Być może będzie to Jakub Tosik, który w poprzednich latach swojej kariery grywał z powodzeniem na prawej obronie.

Szansę na zaprezentowanie się Wojciechowi Stawowemu dostaną nowi zawodnicy, którzy jak do tej pory tylko wewnątrz zespołu mogli pokazać swoje umiejętności. Mowa tutaj o Piotrze Gryszkiewiczu, Jakubie Tosiku, Michale Kocie i najświeższym nabytku łodzian Kelechukwu Ebenezerze Ibe-Tortim.

O przebiegu meczów ze Stalą Mielec i Koroną Kielce poinformujemy na łamach naszej strony oraz na portalach społecznościowych. Spotkanie ze Stalą rozpocznie się punktualnie o 15:00, a drugi sparing z kielczanami dwie godziny później.

Lista zawodników z których w sobotę będzie mógł skorzystać sztab szkoleniowy ŁKS-u:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Michał Kot, Dawid Arndt

Obrońcy: Maciej Dąbrowski, Jan Grzesik, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, Piotr Gryszkiewicz, Pirulo, Adam Ratajczyk, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka

Napastnicy: Samu Corral, Łukasz Sekulski, Jakub Wróbel

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0