Carlos Moros Gracia: Mówiąc krótko, zostaje w ŁKS-ie

W rozmowie z Bartoszem Jankowskim z portalu lodzkisport.pl hiszpański stoper ŁKS-u – Carlos Moros Gracia zdradził m.in. co skłoniło go do podpisania kontraktu z łódzkim klubem. Dla kibiców biało-czerwono-białych najważniejsza wydaje się być jednak wypowiedź związana z przyszłością zawodnika.

Od dołączenia do Łódzkiego Klubu Sportowego Carlos Moros Gracia jest jego podstawowym zawodnikiem. W dotychczas rozegranych spotkaniach Hiszpan zaledwie raz nie znalazł się w wyjściowej „11” i to właśnie od niego trenerzy zaczynają ustawianie formacji obronnej.

Taki obraz rzeczy utrzymywać będzie się również w następnym sezonie! Carlos potwierdził, że nie zamierza latem zmieniać klubu.

– Zimą podpisałem 1,5-roczny kontrakt z ŁKS-em, a więc w przyszłym sezonie także będę piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Mam obowiązującą umowę. Znałem sytuację zespołu, gdy przychodziłem do klubu i wiedziałem, że widmo spadku jest realne. Teraz musimy wykonać solidną pracę i szybko wrócić tam, gdzie miejsce ŁKS-u, czyli do ekstraklasy. Odpowiadając krótko, tak, zostaję w ŁKS-ie – uciął spekulacje Moros Gracia

Pełną rozmowę z Carlosem znajdziecie pod tym linkiem