Piłka Nożna

„Bryłka” znalazł nowy klub. Będzie rywalem ŁKS

Były zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego Patryk Bryła znalazł nowy nowego pracodawcę. W przyszłym sezonie będzie występował w pierwszoligowym Chrobrym Głogów, z którym podpisał roczny kontrakt.

„Bryłka” po odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego zimą 2020 roku przeniósł się do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Tam jednak nie zaliczył ani jednego występu i miesiąc temu jego kontrakt został rozwiązany.

W nowym sezonie 30-latek będzie występował w jednym klubie z innym zasłużonym piłkarzem ŁKS – Kamilem Juraszkiem. Chrobry Głogów minione rozgrywki zakończył na siódmym miejscu i tym samym będzie rywalem Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2020/21.

Wizyta Patryka i Kamila przy Alei Unii będzie doskonałą okazją, aby podziękować obu zawodnikom za ich wkład w odbudowę najstarszego łódzkiego klubu.

Foto: Chrobry Głogów