Piłka Nożna

Artur Bogusz znalazł nowy klub

Artur Bogusz w nowym sezonie będzie grał podobnie jak zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w Fortuna I lidzie. 27-letni obrońca został dziś zaprezentowany jako nowy piłkarz Radomiaka Radom. Z tym klubem podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

„Maska” dwukrotnie bronił barw „Rycerzy Wiosny”. Pierwszy raz trafił na Aleję Unii w sezonie 2012/13. Wówczas wystąpił tylko w dwóch spotkaniach I ligi. W latach 2018-2020 ponownie grał z przeplatanką na piersi i zaliczył 33 mecze, w których zdobył cztery gole. Z ełkaesiakami wywalczył w 2019 roku awans do PKO BP Ekstraklasy. Po zakończeniu sezonu 2019/20 jego kontrakt z ŁKS-em wygasł i klub nie zdecydował się go przedłużyć.

– Jestem zadowolony, że będę reprezentował barwy klubu z Radomia. Chcę wywalczyć z drużyną jak najwyższe miejsce w Fortuna 1 Lidze. Pozdrawiam wszystkich kibiców Radomiaka – powiedział po podpisaniu umowy były gracz ŁKS.

Bogusz przyjedzie do Łodzi ze swoim nowym klubem dopiero pod koniec kwietnia w ramach 27 kolejki Fortuna I ligi.

Foto: Radomiak Radom