Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Adrian Klimczak: Zrobimy wszystko, żeby wrócić na ścieżkę zwycięstw

Po odbytej pauzie za nadmiar żółtych kartek w sobotnim meczu z Odrą Opole będzie mógł już wystąpić Adrian Klimczak. Obrońca „Rycerzy Wiosny” przed kamerą ŁKS TV podsumował środowe zajęcia na głównej płycie stadionu.

Środa była dniem regeneracyjnym:
– Dzisiejszy dzień to był dzień regeneracyjny. Wczoraj i przedwczoraj mieliśmy dwie mocniejsze wstawki, więc sztab uznał, że dzisiaj lepszą opcją będzie dzień regeneracyjny.

Trening na głównej płycie stadionu był przyjemnością:
– Fajnie, że dało radę wyjść na murawę. Był to trening bardziej pod dane pozycje, więc na pewno dużą przyjemność nam sprawiał.

Musimy patrzeć w przyszłość:
– Jak wszyscy wiemy mamy za sobą nieudany mecz. Ale jest tu już za nami i patrzymy teraz w przyszłość. Najważniejsze, żeby dalej cieszyć się graniem. Nie załamywać się tym co było, tylko patrzeć z nadzieją i optymizmem w przyszłość.

Ciężko oglądało się mecz z GKS-em z trybun:
– Był to ciężki mecz dla nas, gdzieś ta gra nie układała się po naszej myśli. Na pewno nie patrzyło się na to zbyt przyjemnie jak chłopakom nie wychodzi na boisku to, co byśmy chcieli. Na pewno było to trudne spotkanie dla nas.

Mecz z pierwszej rundy sezonu nie ma znaczenia:
– Myślę, że to kompletnie nie ma znaczenia. Odra jest aktualnie inną drużyną niż to było na początku sezonu, więc myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia.

Zrobimy wszystko, żeby wrócić na ścieżkę zwycięstw:
– Na pewno zrobimy wszystko, żeby wrócić na ścieżkę zwycięstw. Chcemy to zacząć już od meczu z Odrą.

fot. Łukasz Żuchowski