NewsPiłka Nożna

Adam Ratajczyk z debiutem w Reprezentacji Polski U-19!

W czwartkowym meczu towarzyskim pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Niemiec do lat 19, swojego debiutu w koszulce z „Orzełkiem” na piersi doczekał się Adam Ratajczyk. Młody piłkarz ŁKS-u pojawił się na boisku na ostatnie 8 minut gry.

W 82 minucie towarzyskiego spotkania z Niemcami trener Jacek Magiera dokonał podwójnej zmiany. Na boisku właśnie wtedy zameldował się Aleksander Buksa oraz Adam Ratajczyk. Już cztery minuty po wejściu, skrzydłowy ŁKS-u miał szansę zaliczyć asystę, jednak Ariel Mosór po wrzutce z rzutu rożnego posłał piłkę ponad bramką.
Pozostała część występu Adama była raczej anonimowa i nie rzuciła się niczym w oczy, jednak należy pamiętać, że było to zaledwie 8 minut. Cieszy jednak debiut, za którym z pewnością pójdą kolejne występy!

Spotkanie zakończyło się remisem, jednak szkoleniowcy obu reprezentacji zdecydowali się rozegrać serię rzutów karnych. Młodzi Polacy ulegli w niej swoim zachodnim sąsiadom 2:4, a Adam Ratajczyk nie miał okazji stanąć sam na sam z niemieckim bramkarze.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0