NewsPiłka Nożna

Adam Kaźmierczak ponownie prezesem ŁZPN!

Adam Kaźmierczak, został w piątkowy wieczór wybrany prezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Dla Kaźmierczaka będzie to już druga kolejna kadencja na fotelu sternika łódzkiej piłki.

Piątkowy zjazd sprawozdawczo-wyborczy ŁZPN, który odbył się na strefie sky-box stadionu ŁKS-u, był jedynie formalnością. Mijająca kadencja prezesa Adama Kaźmierczaka oceniana była na tyle dobrze, że ten otrzymał 112 głosów, na 113 możliwych. Tym samym sympatyk Łódzkiego Klubu Sportowego będzie rządził łódzką piłką do 2024 roku.

Sam Kaźmierczak niejednokrotnie bywał na meczach Rycerzy Wiosny w ostatnich sezonach, nie kryjąc przy tym swojej sympatii klubowej. Nowy-stary prezes ŁZPN pojawia się również na ligowych meczach drugiej drużyny ŁKS-u.