50. występów Antonio Domingueza w barwach ŁKS!

Piątkowy mecz z GKS-em Tychy był wyjątkowy dla Antonio Domingueza. Środkowy pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrał swoje 50. spotkanie w biało-czerwono-białych barwach i udokumentował ten jubileusz zdobyciem bramki.

Hiszpan dołączył do klubu z al. Unii w styczniu 2020 roku z Algeciras CF. W pierwszym zespole „Rycerzy Wiosny” zadebiutował przeciwko Wiśle Płock w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Pierwszą bramkę dla ŁKS zdobył 4 marca 2020 roku, w spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

28-latek bardzo dobry występ przeciwko GKS-owi Tychy okrasił strzeleniem kapitalnego gola z dystansu. Niestety w końcówce spotkania doznał groźne wyglądającej kontuzji.

Na bilans 50 meczów w koszulce ŁKS-u składają się: 34 występy w Fortuna I lidze, 13 w PKO BP Ekstraklasie oraz trzy w Fortuna Pucharze Polski.

„Antek” zdobył dla łodzian 13 bramek z czego dziewięć z rzutów karnych. Ponadto zanotował cztery asysty przy trafieniach kolegów z zespołu.

Gratulujemy Antonio i życzymy kolejnych owocnym występów w koszulce z przeplatanką na piersi!