Piłka Nożna

100 występów Michała Trąbki w barwach ŁKS!

Niedzielne spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Stalą Rzeszów było szczególne dla jednego z zawodników „Rycerzy Wiosny”, Michała Trąbki. Pomocnik ŁKS-u świętował 100. spotkanie w biało-czerwono-białych barwach!

23-latek trafił do klubu z alei Unii Lubelskiej 21 maja 2019 roku, tuż po awansie zespołu prowadzonego wówczas przez Kazimierza Moskala do Ekstraklasy. W pierwszej drużynie zadebiutował 11 sierpnia podczas spotkania domowego z Piastem Gliwice (0:1). Po kilku spotkaniach spędzonych na ławce rezerwowych Trąbka w końcu otrzymał szansę w wyjściowym składzie, pod koniec września 2019 roku, w meczu pucharowym z Zagłębiem Sosnowiec i był to przełomowy występ dla jego kariery w łódzkim klubie. Od tamtej pory aż po dziś Michał jest jednym z podstawowych zawodników w ŁKS-ie.

fot. Łukasz Żuchowski

Na bilans 100 meczów Trąbki w ŁKS-ie składa się: 30 występów w Ekstraklasie, 63Fortuna 1. Lidze, 2 w barażach o Ekstraklasę oraz 5 Pucharze Polski. W tym czasie Michał zdobył 10 bramek oraz zanotował 12 asyst.

Michał, gratulujemy jubileuszu i życzymy Ci jak najwięcej owocnych spotkań w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego!