Znamy rywalki ełkaesianek w turnieju półfinałowym 2. Ligi

Koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego zakończyły rywalizację na poziomie II etapu 2. Ligi Kobiet. W dniach 8-10 kwietnia, w Jeleniej Górze, wezmą one udział w turnieju półfinałowym, w którym powalczą o postawienie kolejnego kroku w kierunku awansu do 1. Ligi.

Do turnieju półfinałowego ełkaesianki awansowały jako jedna z dwóch najlepszych drużyn grupy wschodniej (województwa Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie i Lubelskie). Oprócz nich, o awans do kolejnej, ostatecznej fazy rozgrywek 2. Ligi Kobiet powalczą także zawodniczki Ósemki Lucyna Day Spa Skierniewice.

W turnieju półfinałowym bierze udział osiem drużyn z całej Polski, podzielonych na dwie grupy. Biało-czerwono-białe trafiły do grupy A, w której oprócz nich znajdują się KS Wichoś Jelenia Góra, MTS Ikar Niepołomice oraz Ogniwo Szczecin.

W drugiej grupie, która rozegra swoje spotkania w Tarnowie, znajdują się MKS Pałac Młodzieży Tarnów, WSG/XV LO KS Basket 25 Bydgoszcz, MKS MOS Betard Wrocław oraz Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice.

Gospodarzem turnieju półfinałowego dla grupy A będzie zespół z Jeleniej Góry. Z niej, do turnieju finałowego, w którym będzie można wywalczyć awans do 1. Ligi awansują dwa najlepsze zespoły. Odbędzie się on w dniach 8-10 kwietnia.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0