Zapowiedź koszykarskiej soboty z ŁKS-em

Przed nami sobota pełna koszykarskich emocji. O godzinie 16 podopieczne trenera Słomińskiego zainaugurują swój sezon, podejmując KU AZS UMCS Lublin, zaś już półtorej godziny później na Zatoce Sportu koszykarze ŁKS-u zmierzą się z Isetią Erzurum.

Koszykarki ŁKS-u inaugurują kolejny sezon w 2. Lidze Kobiet meczem z KU AZS UMCS Lublin. Dzisiejsze rywalki Ełkaesianek nie rozpoczęły dobrze obecnych rozgrywek, przegrywając na własnej hali z TK Nowa Wieś. Podopieczne Bartosza Słomińskiego poprzednie rozgrywki zakończyły na II etapie sezonu, kiedy nie udało im się wyjść z grupy, w której musiały rywalizować z MUKS PiasecznoSMS PZKosz II Łomianki oraz UKS 4 Ursus. W tym sezonie ŁKS celuje wyżej i będzie chciał powalczyć o awans do 1. Ligi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16 na hali „Tęcza”, przy ul. Karpackiej 61.

Podopieczni Piotra Zycha, jak na razie zaliczają dobre wejście w rozgrywki 2. Ligi – wygrali swoje pierwsze dwa spotkania z Hutnikiem Warszawa oraz Legią Warszawa. Dzisiaj Ełkaesiacy zmierzą się z Isetią Erzurum, która podobnie, jak ŁKS wygrała pierwsze spotkania tego sezonu (z Legionem Legionowo oraz AZS UJK Kielce). Przed koszykarzami Łódzkiego Klubu Sportowego został postawiony jeden cel na tegoroczne rozgrywki – awans do 1. Ligi, a w dzisiejszym spotkaniu będą mieli okazję po raz kolejny udowodnić, że dobrze się przygotowali do tego, aby go spełnić. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 na Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Telewizji Toya.

16:00 – ŁKS MSMS Łódź – KU AZS UMCS Lublin
17:30 – ŁKS Coolpack Łódź – Isetia Erzurum