Wszyscy na Zatokę! Zapowiedź meczu z Polonią Warszawa

Już w niedzielę przyjdzie czas na to, aby lider 2 ligi grupy B zanotował pierwszą w tym sezonie porażkę. ŁKS Coolpack Łódź podejmie w Zatoce Sportu Polonię Warszawa, w ramach ligowego starcia na szczycie tabeli. Ostatni mecz pomiędzy „Czarnymi Koszulami” a biało-czerwono-białymi zakończył się porażką łodzian. Tym razem podopieczni trenera Zycha będą chcieli zrobić wszystko, aby odegrać się na drużynie ze stolicy. Do tego będzie im potrzebne wsparcie każdego kibica Łódzkiego Klubu Sportowego! WSZYSCY NA ZATOKĘ!

Koszykarze spod herbu przeplatanki nie zatrzymują się w 2022 roku – do tej pory nie przegrali żadnego spotkania, dość pewnie wygrywając ze wszystkimi rywalami. Nie może to dziwić, zważywszy na fakt, że w lidze mają na koncie tylko dwie porażki – w domowym starciu z Żubrami Białystok oraz ze swoimi niedzielnymi rywalami, Polonią Warszawa.

Już przed startem sezonu drużyna „Czarnych Koszul” była typowana jako jeden z faworytów do awansu do 1. Ligi. Warszawiacy, jak na razie, spełniają te oczekiwania – w tym sezonie nie przegrali żadnego meczu. Ostatnim razem ełkaesiacy mierzyli się z Polonią na wyjeździe w Warszawie. Wówczas podopieczni trenera Zycha po raz pierwszy musieli przełknąć gorycz porażki, gdyż zespół ze stolicy wygrał wówczas 103:63. Biało-czerwono-biali będą chcieli się zrewanżować i pokonać niezwyciężonych liderów przed własną publicznością.

Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 16 i zostanie tradycyjnie rozegrany na Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Wszyscy ci którzy tego dnia nie będą mogli osobiście wspierać ełkaesiaków, będą mogli śledzić na żywo stan ich rywalizacji z Polonią dzięki transmisji Telewizji Toya.