Spotkanie na szczycie! Zapowiedź meczu z Żubrami Chorten Białystok

W sobotę kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego czeka prawdziwa gratka. W Zatoce Sportu koszykarze spod herbu przeplatanki podejmą Żubry Chorten Białystok – zespół aktualnie zajmujący trzecie miejsce w tabeli i jednego z kandydatów do awansu.

Bieżący sezon w wykonaniu ełkaesiaków można oceniać bardzo dobrze – po 13 rozegranych spotkaniach zajmują 2. miejsce w tabeli, zaś jedyną porażkę w tym sezonie zanotowali na wyjeździe z Polonią Warszawa, typowaną przed rozgrywkami jako jeden z najpoważniejszych kandydatów do awansu. Podopieczni Piotra Zycha w zeszłym tygodniu wygrali na wyjeździe z MKS-em Ochota Warszawa 108:78, zatem do sobotniego starcia podchodzą w bardzo dobrej formie.

Sobotni rywale koszykarzy spod herbu przeplatanki, Żubry Chorten Białystok, to aktualnie 3. zespół w tabeli grupy B 2. Ligi. Zespół z Podlasia ma na koncie jedynie dwie porażki – z Polonią Warszawa oraz Isetią Erzurum. Już przed startem sezonu białostoczanie byli typowani jako jeden z kandydatów do awansu. Starcie ŁKS-u Coolpack Łódź z Żubrami może być kluczowe w tej kampanii, której stawką jest 1. Liga.

Biało-czerwono-biali rozegrają to spotkanie w Łodzi, w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Ełkaesiacy, pokażmy koszykarzom nasze wsparcie! Pierwszy gwizdek wybrzmi w sobotę o godzinie 17:30, a wstęp jest darmowy.