Koszykówka wraca do domu! Zapowiedź meczu z AKS-em Zły

Przed „Kangurzycami” trzecie spotkanie w tym sezonie. Dotychczasowe dwa spotkania wygrały i w tym momencie są liderkami grupy B 2. Ligi. W dzisiejszym spotkaniu pierwszy raz będą mogły liczyć na większe wsparcie kibiców, bo zamiast grać na hali „Tęcza” podejmą AKS Zły w Atlas Arenie!

Podopieczne Bartosza Słomińskiego zaliczają dobry początek sezonu w 2. Lidze. Na otwarcie pewnie pokonały KU AZS UMCS Lublin, zaś tydzień temu, udało im się odwrócić losy spotkania i wywalczyć zwycięstwo z SMS PZKosz II Łomianki. „Kangurzyce” swoje dotychczasowe spotkania rozgrywały na hali „Tęcza”, gdzie nie mogły liczyć na dużą publikę, jednak w dzisiejszym meczu może się to zmienić, gdyż zagrają w Atlas Arenie.

Dzisiejsze rywalki łodzianek to warszawski AKS Zły, zajmujący 3. miejsce w tabeli ligowej. Na otwarcie doznały bolesnej porażki z SMS PZKosz II Łomianki, jednak w poprzedniej kolejce udało im się pokonać z dwudziestopunktową przewagą TK Nowa Wieś. Warszawianki przyjadą zatem na al. Unii podbudowane zwycięstwem.

Mecz odbędzie się w Atlas Arenie, a wstęp dla wszystkich kibiców jest wolny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17, a więc będzie to idealna rozgrzewka przed meczem piłkarzy.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0