Dwa dni, trzy mecze. Przed nami weekend koszykarskich emocji!

Aż trzy mecze w najbliższy weekend rozegrają sekcje koszykarskie ŁKS-u. Koszykarki zamkną sezon zasadniczy, a koszykarze rozegrają ostatnie w tym roku wyjazdowe spotkanie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Ostatni wyjazdowy

Wyjazdowy bilans w tym sezonie może budzić podziw, ale jest w nim jedna skaza – porażka w meczu z Polonią Warszawa. Już jutro ełkaesiacy staną przed szansą na odwet na Stolicy, choć zagrają z innym przeciwnikiem. Dziesiąta w ligowej tabeli Ochota Warszawa nie może mówić o „Twierdzy Warszawa”. W sześciu rozegranych spotkaniach koszykarze z Warszawy wygrali zaledwie dwa razy, a aż czterokrotnie schodzili z parkietu pokonani. Dla ŁKS-u to więc idealna szansa na wyjazdowe zamknięcie roku z uśmiechami na twarzy.

Początek jutrzejszego spotkania Ochoty Warszawa z ŁKS-em Coolpack Łódź zaplanowano na godzinę 15:30.

Dwa na koniec sezonu zasadniczego

Dwa spotkania w najbliższy weekend rozegrają z kolei koszykarki. W Łomiankach i Nowej Wsi ełkaesianki zamkną sezon zasadniczy 2 ligi. Liderki tabeli do obu spotkań podejdą z dużym komfortem i bez większej presji – jedno zwycięstwo dam im pewny awans do drugiej części sezonu. A rywale nie wydają się wymagający.

W sobotę podopieczne Bartosza Słominskiego zagrają z ostatnim w tabeli TK Nowa Wieś. Gospodynie w tym sezonie nie wygrały jeszcze meczu. Biało-czerwono-białe z kolei żadnego nie przegrały. Faworyt meczu może więc być tylko jeden.

Nieco trudniejsza przeprawa nasze koszykarki czeka w niedzielę. SMS PZKOSZ II Łomianki plasuje się na trzecim miejscu w tabeli i ma chrapkę na walkę o awans do 1 ligi. Już mecz z pierwszej części sezonu zwiastuje, że może czekać nas ciekawe spotkanie – biało-czerwono-białe wygrały spotkanie różnicą 6 punktów, po naprawdę wyrównanym boju.

Początek meczu z TK Nowa Wieśsobotę o 12. Z SMS-em Łomianki nasze koszykarki zagrają w niedzielę o 14. Transmisję z obu spotkań przeprowadzi facebookowy profil ŁKS Łódź – Koszykówka kobiet.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0