Ostatnia prosta sezonu zasadniczego! Koszykarze podejmą Trójkę

Zaledwie trzy spotkania zostały do zakończenia sezonu zasadniczego 2 ligi koszykarzy. Ełkaesiacy zmierzą się w nich z czołówką ligi, a na pierwszy ogień pójdzie domowy mecz z Trójką Żyrardów.

Po zeszłotygodniowym pokonaniu wicelidera tabeli morale w ekipie koszykarzy ŁKS-u są na pewno wysokie. Zwycięstwo pozwoliło ełkaesiakom wskoczyć na czwarte miejsce w stawce, mają przy tym szasnę na awans o dwie kolejne pozycje. Kolejne ważne przed fazą play-off punkty biało-czerwono-biali będą mogli zdobyć już w sobotę podczas meczu z UKS-em Trójką Żyrardów.

Goście sobotniego meczu co prawda plasują się na ósmym miejscu w tabeli, jednak wciąż się bardzo trudnym i nieprzewidywalnym rywalem. Łodzianie zdążyli się już nawet o tym przekonać – w pierwszej części sezonu przegrali w Żyrardowie zaledwie siedmioma punktami. Okazja na rewanż i przeciwnik, który wysoko postawi poprzeczkę mogą przynieść jedynie niezwykle ciekawe widowisko!

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00. Transmisję przeprowadzi facebookowy profil ŁKS Szkoła Gortata.

fot. ŁKS Szkoła Gortata