Kibice

Zrób świąteczne zakupy w sklepie kibiców ŁKS-u!

Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia i idące z nimi kupowanie prezentów. A gdzie najlepiej szukać świątecznych podarków, jak nie w sklepie kibiców ŁKS?

Szeroki wybór produktów dla kobiet, mężczyzn i tych najmłodszych fanatyków Łódzkiego Klubu Sportowego, a wszystko to dostępne zarówno stacjonarnie, jak i on-line – tak w dużym skrócie można opisać ofertę sklepu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Czy kibic ŁKS-u może wyobrazić sobie lepszy świąteczny prezent niż nowa bluza czy koszulka? Zdecydowanie nie!

Na świąteczne zakupy wybierz sklep kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego! Oprócz praktycznego podarku dla najbliższych, wspomożesz w taki sposób ruch kibicowski, który wspiera każdą z sekcji biało-czerwono-białych!

Sklep mieści się na samym końcu stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 (wejście najbliżej parku), a otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19, a także w soboty między 10, a 14. Witrynę internetową sklepu znajdziecie klikając TUTAJ.