Kibice

Zapowiedź ełkaesiackiego weekendu 05 – 07.11

Czas na kolejny ełkaesiacki weekend pełen dużych emocji! Już w piątek w walce zobaczymy dwóch wojowników z ŁKS-u, w sobotę koszykarki zagrają kolejny mecz w Atlas Arenie, a w niedzielę koszykarze zagrają z Polonią Warszawa.

Piątek, 05.11

18:00 Armia Fight Night 11 – „Jasiu” i „Diabeł”
(Transmisja: TVP Sport)

Już w piątek w klatce Armia Fight Night zobaczymy dwóch ełkaesiaków. „Diabeł” otworzy kartę walk, z kolei „Jasiu” będzie jednym z jej głównych dań. Obaj wojownicy spod herbu przeplatanki z całą pewnością pokażą dużą ambicję i wyjdą z oktagonu jako wygrani. Na hali na pewno nie zabraknie również kibiców ŁKS-u.

18:00 Odra Opole – ŁKS Łódź
(Transmisja: Polsat Box GO)

Po zeszłotygodniowym blamażu i remisie z Górnikiem Polkowice piłkarze muszą w końcu pokazać charakter i wolę walki. Ale czy uda im się to, patrząc na aktualne problemy w klubie? Odpowiedź poznamy w piątek około 20.

Sobota, 06.11

15:00 ŁKS MSMS Łódź – TK Nowa Wieś
(Atlas Arena)

Po dobrym spotkaniu w poprzedni weekend liderki 2 ligi koszykarek znów zagrają w Atlas Arenie. Łodzianki są zdecydowanymi faworytkami tego meczu i wiele wskazuje na to, że nie będą miały większych problemów z wygraniem go. Liczymy, że miejsce spotkania przyciągnie wielu kibiców z przeplatanką w sercu.

13:00 Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź

W sobotę rezerwy zagrają ze swoim sąsiadem w tabeli. Dla ełkaesiaków będzie to więc idealna okazja do zwycięstwa i rozpoczęcia marszu w górę trzecioligowej tabeli.

17:30 ŁKS Commercecon Łódź – Joker Świecie
Łódź Sport Arena)

Po poniedziałkowej wpadce we Wrocławiu siatkarki będą chciały pokazać w sobotę, że był to jedynie wypadek przy pracy. Okazja ku temu wydaje się być idealna – Joker jest przecież jednym z outsiderów ligi i pewne zwycięstwo w tym meczu będzie wręcz obowiązkiem.

Niedziela, 07.11

18:00 Polonia Warszawa – ŁKS Coolpack Łódź

Z kolei w drugiej lidze koszykarzy szykuje nam się naprawdę niezłe spotkanie. Na parkiecie w Warszawie spotkają się dwaj kandydaci do awansu do 1 ligi. Emocji, ale i dobrej koszykówki, z całą pewnością nie zabraknie.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0