Kibice

Weź udział w ŁKS Kinemedica RUN!

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Centrum Medyczne Kinemedica zapraszają na wirtualny bieg po zdrowie – ŁKS Kinemedica RUN! Oprócz propagowania zdrowego stylu życia, wydarzenie wspiera działania Stowarzyszenia.

Wirtualny bieg po zdrowie ŁKS Kinemedica RUN nie ma konkretnej trasy. Pobiec w nim może każdy, w każdym zakątku Polski, Europy, a nawet i świata!

W wydarzeniu może uczestniczyć każdy chętny, który ma 16 lat i więcej. Zgłoszenia trwają od poniedziałku (07.09) przez równy tydzień, do 14 września. Aby wziąć udział w biegu wystarczy wysłać maila na adres: biuro@kinemedica.pl, w tytule wpisując „ŁKS KINEMEDICA RUN„.

Po zgłoszeniu, w terminie 25.09 – 29.09, należy odebrać bezpłatny pakiet startowy. Punkt odbioru zlokalizowany będzie obok Sklepu Kibiców, a pakiety odebrać będzie można w godzinach jego otwarcia.

Od 28 września aż do 04 października każdy zgłoszony ma za zadanie przebiec 1908 metrów, lub dowolną wielokrotność tej odległości. Każdy przebiegnięty kilometr to złotówka przeznaczona na zakup karnetów dla najmłodszych.

W celu weryfikacji przebytej odległości, każdy uczestnik misi przesłać screen z urządzenia mobilnego na adres mailowy biuro@kinemedica.pl. Można przesłać screeny z kilku dni. Wystarczy biec w terminie biegu i dystans odpowiednio 1908 lub wielokrotność.

Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy medal, stylizowany na odznakę upamiętniającą 40-to lecie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Biegnąc wspierasz Stowarzyszenie Kibiców. WSZYSCY NA BIEG!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0