Kibice

Wesprzyj ełkaesiackie projekty w Budżecie Obywatelskim!

W ramach tegorocznej edycji wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego, kibice Łódzkiego Klubu Sportowego zgłosili dwa projekty, które mają kultywować pamięć o sekcjach klubu. Oba zadania można wesprzeć już dzisiaj!

Projekt numer jeden, okraszony numerem EL021, skupia się na siatkówce. Jego założeniem jest organizacja „Turnieju Wiewiór – przyszłych mistrzyń siatkówki”. W ramach turnieju 300 młodych siatkarek z łódzkich szkół podstawowych i liceów ma stanąć na przeciw siebie w atmosferze zdrowej rywalizacji. Wydarzenie będzie również znakomitą okazją do wyłapania perspektywicznych zawodniczek, które będą później mogły szlifować swoją formę w łódzkich klubach siatkarskich.

Drugie zadanie, o numerze EL002 ma na celu upamiętnienie łódzkiego olimpijczyka – Józefa Pisarskiego. W jego ramach zorganizowany ma zostać turniej bokserski dla pięściarzy amatorów z Łodzi i całego województwa. Wydarzenie będzie idealną okazją do upowszechnienia zdrowego stylu życia, a przede wszystkim na upamiętnienie znakomitego pięściarza wywodzącego się z Łódzkiego Klubu Sportowego.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy mieć ukończone 18 lat. Każdy może oddać tylko jeden głos, na który składać się może jedno zadanie powiatowe (na które mogą głosować mieszkańcy konkretnych powiatów) oraz jedno wojewódzkie. W celu oddania głosu należy pobrać i wypełnić kartę do głosowania oraz oddać ją w wyznaczonym punkcie. Zarówno kartę do głosowania, jak i lokalizację punktów można znaleźć klikając TUTAJ