Kibice

SK ŁKS organizuje zbiórkę darów dla Ukrainców

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego we współpracy ze wszystkimi sekcjami ŁKS organizuje pomoc dla Ukraińców. W poniedziałek i wtorek odbędzie się zbiórka darów dla naszych wschodnich sąsiadów, w Sklepie Kibiców ŁKS.

Trwa kolejny dzień wojny w Ukrainie. Stowarzyszenie Kibiców ŁKS wraz ze wszystkimi sekcjami sportowymi klubu i w porozumieniu z władzami naszego miasta oraz organizatorami ogólnopolskich zbiórek uruchomia punkt w sklepie kibiców ŁKS.

Jeśli chcecie wesprzeć akcję zbiórki darów, przynieście tam:

• baterie, latarki, powerbanki, termosy
  • lekarstwa (leki przeciwbólowe, bandaże, opatrunki, suplementy, witaminy)
  • środki czystości (mydła, szampony, pasty i szczoteczki do zębów, pieluchy, podpaski)
  • żywność długoterminową, wodę w butelkach

Lista najpotrzebniejszych artykułów została stworzona w porozumieniu z władzami miasta i organizacjami koordynującymi akcją wsparcia. Rzeczy z podanej listy możecie dostarczyć w poniedziałek i we wtorek do sklepu kibiców ŁKS-u (w godz. 12 – 19), znajdującym się w trybunie stadionu Króla.