Kibice

Rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną!

Od dzisiaj zakupić będzie można karnety na rundę jesienną Fortuna 1 Ligi, w ramach której Łódzki Klubu Sportowy rozegra 8 domowych spotkań. Cały czas można również nabywać stałe wejściówki na cały sezon.

Możliwość zakupu karnetów na zaledwie jedną rundę jest odpowiedzią klubu na na prośby kibiców. Tym samym już od dziś możliwy jest zakup „abonamenciku” na pierwsze 8 spotkań ŁKS-u w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi. Przypomnijmy – cały czas można również zostać posiadaczem stałej wejściówki na cały obecny sezon.

Sprzedaż wejściówek na pierwszą część sezonu rusza już dziś (02.09) o godzinie 12. Karnety na rundę jesienną, oraz na cały sezon, można zakupić za pośrednictwem internetu (bilety.lkslodz.pl) oraz stacjonarnie w kasach Centrum Biletów Atlas Areny. Karnet ulgowy można zakupić jedynie stacjonarnie.

Ceny karnetów na mecze ŁKS-u w sezonie 2020/21:
-Karnet tylko na rundę jesienną: 205 zł (normalny) i 170 zł (ulgowy).
-Karnet na cały sezon: 450 zł (normalny) i 360 zł (ulgowy).