Kibice

Rusza sprzedaż biletów na mecz ze Skrą!

W środę, punktualnie o godzinie 12, rozpocznie się sprzedaż biletów na niedzielny mecz ze Skrą Częstochowa. Do sprzedaży trafi jedynie 1000 biletów, a pozostała pula będzie przeznaczona dla osób zaszczepionych.

Podczas niedzielnego meczu ze Skrą Częstochowa otwarta będzie cała trybuna stadionu im. Władysława Króla. Do dyspozycji karnetowiczów wciąż będzie dostępne 50% miejsc, a pozostała pojemność przeznaczona będzie dla osób zaszczepionych.

W środę (04.08) punktualnie o godzinie 12 ruszy sprzedaż internetowa oraz stacjonarna. Wejściówki będzie można więc kupić na stronie bilety.lkslodz.pl oraz w kasach biletowych Łódź Sport Areny (harmonogram pracy poniżej).

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

Instrukcja zakupu biletu na mecz ze Skrą przez internet:

• Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  • Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa
  • Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  • Potwierdź swoje dane
  • Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
  • Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19
  • Wybierz sposób płatności
  • Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Harmonogram sprzedaży w kasach (Łódź Sport Arena):

• 4 sierpnia / ŚRODA / 9:00 – 16:00 (sprzedaż biletów od godz. 12)
  • 5 sierpnia / CZWARTEK / 10:00 – 18:00
  • 6 sierpnia / PIĄTEK / 9:00 – 16:00
  • 7 sierpnia / SOBOTA / 10:00 – 14:00
  • 8 sierpnia / NIEDZIELA / 12:00 – 18:45 (w dzień meczu czynne tylko kasy od al. Unii 2)

Cennik biletów na mecz ze Skrą:

• A1 / B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
  • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
  • VIP GOLD: 150 złotych

Wciąż trwa również sprzedaż karnetów na sezon 2021/22.