Kibice

Relacja z wyjazdu do Niepołomic

W trzeciej kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego grali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Poniżej kibicowska relacja z wyjazdu.

13.08.2021 r. WYJAZD DO NIEPOŁOMIC

Drugą wyprawą za ŁKS-em w nowym sezonie były podkrakowskie Niepołomice. Stawiliśmy się tam w liczbie 145 głów, w tym 3 fanów Cracovii. Tak samo jak w pierwszej kolejce do Tychów, tak i do Niepołomic przyszło nam jechać w piątek, na dodatek (jeśli ktoś jest przesądny) 13-go, do tego długo nie było wiadomo, czy tam pojedziemy, gdyż zgodę na otwarcie sektora gości na stadionie Puszczy musiał wydać sanepid-na szczęście zgodę wydał. Zważywszy na to wszystko, nasza liczba na tym wyjeździe nie jest zła.

Jak już wyżej wspomniane: piątek, trochę korków po drodze i ograniczeń prędkości, przez co spóźniliśmy się na mecz. Wejście jednak było sprawne i dosyć szybko wszyscy znaleźliśmy się na sektorze gości na którym zawisła flaga „ŁKS Łódź” oraz flaga z pozdrowieniami dla „Pieprza”.

Na meczu nie wysilaliśmy się z dopingiem. Poszło standardowe „jesteśmy zawsze tam”, głośniej było pod koniec meczu, kiedy naszym piłkarzom udało się zdobyć 2 bramki (właściwie to jedną bo pierwsze trafienie to był samobój), dzięki czemu mogliśmy po meczu świętować wraz z piłkarzami zwycięstwo. 20 minut później otworzyli bramy i udaliśmy się do swoich środków transportu. Powrót przebiegł bez przygód i kolejny wyjazd na naszej kibolskiej mapie został odhaczony.