Kibice

Relacja z wyjazdu do Koszalina

W Koszalinie na zakazie melduje się 31 kiboli ŁKS-u.

26.11.2017 r. GWARDIA KOSZALIN-ŁKS ŁÓDŹ

Mecz w Koszalinie rozegrany awansem w ramach rundy wiosennej, był ostatnim meczem naszych piłkarzy w roku 2017. Był to ostatni wyjazd na który mieliśmy zakaz, ale mimo tego wybraliśmy się do Koszalina. Przed meczem większość osób zahaczyła o Mielno, a 5 osób skorzystało z kąpieli w morzu. Dzięki uprzejmości kibiców Gwardii zasiedliśmy na jednym z sektorów prowadząc sporadyczny doping. Było nas 31 osób plus kilka osób na VIP-ach.

Gospodarze na meczu prezentują sektorówkę z piro, które wnieśli na patencie po przepychankach z ochroną obok naszego sektora. Warto dodać, że stadion Gwardii przeszedł niedawno „modernizację”, która tak na prawdę okazała się jedną wielką kpiną. Postawili 4 metalowe trybunki (młyn, vipy, rodzinny-na którym zasiedliśmy i dla przyjezdnych) na starej bieżni, bez żadnego ładu i składu. Do tego naszpikowali je kamerami.

Piłkarze wygrali skromnie kolejny mecz i zimujemy jako wicelider na miejscu premiowanym awansem na zaplecze ekstraklasy. Po meczu podeszli do nas i podziękowaliśmy im za zwycięstwo, po czym opuściliśmy stadion i udaliśmy się w drogę powrotną, która wszystkim przebiegła spokojnie. Wiosna więc zapowiada się ciekawie.