Kibice

Relacja z wyjazdu do Kielc

W piątek kolejce Fortuna 1. Ligi „Rycerze Wiosny” grali z Koroną Kielce. Na meczu pojawiło się 335 kiboli ŁKS-u.

21.08.2021 r. WYJAZD DO KIELC
Nowy sezon nabiera rozpędu i przyszedł czas już na trzeci wyjazd, do „Scyzorykowa”. Zainteresowanie tym wyjazdem było spore i cała pula biletów jaką przyznała nam Korona zeszła w godzinę. Przez ograniczenia covidowe niestety sporo osób musiało obejść się ze smakiem. Szkoda, gdyż w normalnych warunkach pewnie pojechalibyśmy w jeszcze raz takiej liczbie. Ruszaliśmy tradycyjnie ze wspólnej zbiórki.

Około 150-kilometrowa trasa do Kielc przebiegła bez większych przygód na jednym postoju. Pod stadionem Korony znaleźliśmy się niedługo przed pierwszym gwizdkiem. Mniej więcej w 15 minucie, kiedy wszyscy weszliśmy na sektor, ryknęliśmy „jesteśmy zawsze tam…”. Zawisły flagi „Troublemakers”, „ŁKS”, która niedawno miała swój debiut oraz z pozdrowieniami dla „Pieprza” i dla „Mordora”. Doping prowadziliśmy nieregularny, ale parę razy było dobrze nas słychać.

Ogółem w Kielcach zameldowaliśmy się w liczbie 335 głów. Mecz niestety kończy się porażką a po nim piłkarze tradycyjnie podeszli pod nasz sektor. Kilkanaście minut później otworzyli bramy i udaliśmy się do swoich środków transportu, a po następnych kilkunastu minutach wyruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegła spokojnie i kolejny wyjazd szajki spod szyldu „Przeplatanki” przeszedł do historii.