Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 30.10 – 01.11

Nie był to najszczęśliwszy weekend dla fanów Łódzkiego Klubu Sportowego, i to nie tylko ze względu na wynik sekcji piłkarskiej w I Lidze. Sa jednak także optymistyczne aspekty, gdyż zwycięstwami mogą się pochwalić drużyny koszykówki żeńskiej i męskiej!

Sobota, 30 października

ŁKS II Łódź – Polonia Warszawa 0:1
(III Liga gr.1; Akademia ŁKS Łódź)

Do Łodzi przyjechał zespół „Czarnych koszul„, który w III Lidze swoje cele stawia wyżej niż zawodnicy drugiej drużyny ŁKS-u, gdyż Poloniści mierzą w awans do II Ligi. Mimo tego młodzi Ełkaesiacy postawili ciężkie warunki przed przyjezdnymi, którzy ostatecznie wygrali to spotkanie, po bramce strzelonej w 56. minucie przez Mosiejkę.

AZS UJK Kielce – ŁKS Coolpack Łódź 98:119 – RELACJA
(II Liga koszykarzy)

Koszykarze ŁKS-u po pierwszych sześciu spotkaniach 2. Ligi wciąż są niepowstrzymani! Wyjazd do Kielc nie był łatwą przeprawą dla podopiecznych Piotra Zycha, ale mimo tego, udało im się pokonać gospodarzy, przebijając przy tym magiczną barierę 100 punktów zdobytych w trakcie meczu.

ŁKS MSMS Łódź – AKS ZŁY Warszawa 68:50 – RELACJA
(II Liga koszykarek; Atlas Arena)

Kangurzyce” w sobotę wróciły na al. Unii, gdzie na Atlas Arenie podjęły warszawski AKS ZŁY. Mimo twardych warunków postawionych przez przyjezdne, szczególnie w drugiej i trzeciej kwarcie, to podopieczne trenera Słomińskiego wyszły z tego spotkania zwycięsko. Tym samym Ełkaesianki pozostały liderkami grupy B. 2. Ligi Kobiet.

ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 1:1 – RELACJA
(Fortuna 1 Liga; Stadion Króla)

Po spotkaniach z Arką Gdynia i Widzewem wydawało się, że „Rycerze Wiosny” wrócili na dobre tory i zaczną piąć się w górę tabeli. Plany te pokrzyżował jednak beniaminek Fortuna 1. Ligi, Górnik Polkowice. Ełkaesiacy w drugiej połowie nie potrafili stworzyć sobie dobrych sytuacji strzeleckich i zamknąć spotkania, co wykorzystali goście, strzelając bramkę wyrównującą, przez co mecz ostatecznie zakończył się remisem.

Poniedziałek, 1 listopada

#VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 – RELACJA
(TAURON Liga)

Do „Wiewiór” po kilku dobrych spotkaniach również przyszedł gorszy moment. Na wyjeździe z przedostatnią drużyną TAURON Ligi, #VolleyWrocław, łodzianki spotkały się z bardzo waleczną postawą ze strony gospodyń. Wrocławianki, mimo przegrania pierwszego seta, zwyciężyły kolejne 3, wykorzystując w kluczowych sytuacjach błędy podopiecznych Michala Maska.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119