Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 26.11-28.11

Weekend dla sportowców ŁKS-u był połowicznie udany. Remis ze Skrą Częstochowa, czy punkt wywalczony z Legionovią chluby nie przynoszą. Na drugim biegunie można jednak zestawić wyniki rezerw ŁKS-u oraz koszykarzy, którzy zanotowali zwycięstwa. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń minionego weekendu.

Piątek, 26 listopada

ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 0:0 – relacja

Ełkaesiacy jedynie bezbramkowo zremisowali ze Skrą Częstochowa i ponownie wypadli za strefę barażową. Jak na rezultat to podopieczni Kibu Vicuni zagrali niezłe spotkanie, ale myśląc o awansie takie spotkania po prostu trzeba wygrywać!

Sobota, 27 listopada

Ursus Warszawa – ŁKS II Łódź 0:3

Rezerwy ŁKS-u zmazały plamę i chociaż w małym stopniu odpędziły stare demony. Przez długi czas wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, jednak w końcówce swoje umiejętności zaprezentował Mateusz Jastrzembski, który w siedem minut zdołał skompletować hat-tricka.

Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka – ŁKS Coolpack Łódź 66:88 – relacja

Kolejne zwycięstwo odnieśli koszykarze ŁKS Coolpack Łódź. Podopieczni Piotra Zycha pokonali Sokół Ostrów Mazowiecką i awansowali na drugie miejsce w 2. lidze koszykówki męskiej.

FEN 37 Paweł Całkowski – Łukasz Olech – relacja

Paweł Całkowski zadebiutował na Fight Exclusive Night. Ełkaesiak pokazał charakter w klatce, a jego ciosy w pierwszej rundzie siały spustoszenie na twarzy Olecha. W drugiej rundzie „Całek” jednak nie dał rady w parterze swojemu rywalowi i musiał uznać jego wyższość.

Niedziela, 28 listopada

IŁ Capital Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź  3:2 – relacja

Tylko jeden punkt wrócił do Łodzi z siatkarkami ŁKS Commercecon Łódź z Legionowa. Podopieczne Michala Maska, którego w niedzielny wieczór zastępował Bartek Bartodziejski zdołały wygrać jedynie dwa sety. Słabszą dyspozycje ełkaesianek można trochę usprawiedliwić długim powrotem z wyjazdowego meczu z węgierskim Zetelskym Bekescsaba.

Koszykarki ŁKS MSMS Łódź tak jak awizowaliśmy miały wolne w weekend.