Kibice

Podsumowanie Ełkaesiackiego weekendu 06-07.11

Za nami dość udany dla ełkaesiackich sportowców weekend. Wszystkie sekcje naszego klubu zanotowały w ostatnich dniach łącznie cztery zwycięstwa, ale i przydarzyły się im dwie porażki.

Piątek, 6 listopada

DeveloPres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 – RELACJA

Nie najlepiej siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego będą wspominały piątkową wyprawę do Rzeszowa. Po mocnym pierwszym secie i wyrównanej walce niemalże do ostatniej piłki, dwie kolejne partie były już dużo słabsze. Takim sposobem Łódzkie Wiewióry przegrały z liderem tabeli 0:3.

Sobota, 7 listopada

ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta 8:0

Spacerek. Chyba tak można najlepiej określić sobotni mecz piłkarskich rezerw w IV lidze. Kanonada bramek zapakowana zespołowi z dolnych rejonów tabeli pokazała, że choć walka o awans w tym sezonie będzie zacięta, Ełkaesiacy na pewno ją wytrzymają.

ŁKS KK Łódź – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 55:69

Nie była to najlepsza sobota dla koszykarek ŁKS-u. Biało-czerwono-białe zagrały dość wyrównany mecz z ekipą z Sokołowa Podlaskiego, jednak w decydujących momentach zabrakło im po prostu doświadczenia.

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów 4:0 – RELACJA

Długo w sobotnim spotkaniu piłkarzy trzeba było poczekać na pierwszą bramkę. Kiedy ta już przyszła, worek otworzył się na dobre. Iberyjska krew i nutka hiszpańskiej magii zapewniły Rycerzom Wiosny kolejny już w tym sezonie komplet punktów.

Kolejarz Łódź – ŁKS III Łódź 3:4

Można powiedzieć, że jeżeli mamy oglądać mecze na szczycie, to tylko takie! Trzeci zespół piłkarzy ŁKS-u na boisku wicelidera Klasy A pokazał, że nie bez powodu przez niemalże całą rundę zasiada na fotelu lidera. Dużo emocji, dużo bramek i walka do ostatniej minuty spotkania – tak w dużym skrócie można opisać to spotkanie. Sobotni mecz był dla młodych Ełkaesiaków ostatnim w tym roku. Do ligowego grania ŁKS III powróci dopiero wiosną.

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KK AZS UW Warszawa 76:72

Horror z happy endem. Ten mecz to była prawdziwa wojna nerwów. Niemal całe spotkanie przebiegało w relacji punkt za punkt. Jeszcze dwie minuty przed końcem spotkania to drużyna z Warszawy prowadziła jednym punktem. Całe szczęście koszykarzom ŁKS-u udało się zdobyć cenne punkty w końcówce i ostatecznie to podopieczni trenera Zycha mogą cieszyć się z wygranej.