Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 05.11 – 07.11

Weekend niestety nie był stuprocentowo pomyślny dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Mimo tego, cieszyć mogą zwycięstwa drużyn damskich w koszykówce i siatkówce, a także wygrana jednego z ełkaesiaków na gali Armia Fight Night.

Piątek, 05.11

Armia Fight Night 11 – „Jasiu” i „Diabeł” – RELACJA

Kolejna edycja Armia Fight Night, w której pojawili się reprezentanci ŁKS-u zakończyła się połowicznym sukcesem. W pierwszej walce „Diabeł” zaprezentował się z dobrej strony, był blisko wygranej, jednak ostatecznie musiał uznać wyższość przeciwnika. Zwycięsko zaś wyszedł „Jasiu”, który szybko sprowadził rywala do parteru i zakończył walkę technicznym nokautem.

Odra Opole – ŁKS Łódź 3:0 – RELACJA

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pojechali do Opola, gdzie w meczu z Odrą gospodarze pokazali wyższość w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. „Rycerze Wiosny” wrócili więc do domu mocno poobijani – najbliższa okazja do przełamania w sobotę z GKS-em Katowice.

Sobota, 06.11

Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź 2:1

Rywale z Błonii, rozpędzeni serią czterech zwycięstw z rzędu, okazali się za mocni dla rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Pierwsze pół godziny spotkania rozgrywało się dość równorzędnie, jednak w ostatnim kwadransie pierwszej połowy gospodarze wyprowadzili dwa mocne ciosy. W drugiej połowie Ełkaesiacy zdobyli bramkę kontaktową, jednak nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania wyniku.

ŁKS MSMS Łódź – TK Nowa Wieś 68:40 – RELACJA

Ostatni mecz domowy w 2021 roku „Kangurzyce” zakończyły z bardzo dobrym rezultatem. Mimo początkowych problemów z dobrym wejściem w mecz, Ełkaesianki rosły z minuty na minutę, łapiąc coraz większą przewagę nad rywalkami, ostatecznie kończąc z prawie 30-punktowym prowadzeniem. Dzięki tej wygranej pozostają liderkami grupy B 2. Ligi Kobiet, a teraz przed nimi seria meczów na wyjeździe.

ŁKS Commercecon Łódź – Joker Świecie 3:1 – RELACJA

Siatkarki miały wiele do udowodnienia przed tym spotkaniem – w poprzednim meczu z inną drużyną z dołu tabeli, #VolleyWrocław nie zaprezentowały dobrej gry i chciały przed własną publicznością udowodnić, że była to jednorazowa wpadka. Mimo początkowych trudności i oporu stawianego przez przyjezdne, ta sztuka im się udała, a „Wiewióry” mogły dopisać na swoje konto kolejne zwycięstwo.

Niedziela, 07.11

Polonia Warszawa – ŁKS Coolpack Łódź 103:63 – RELACJA

Koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego pierwszy raz w tym sezonie musieli przełknąć gorycz porażki. W wyjazdowym starciu z jednym z kandydatów do awansu, Polonią Warszawa, nie udało im się wywalczyć zwycięstwa, ale podopieczni trenera Zycha odebrali cenną lekcję przed kolejnym spotkaniem z drużyną z czuba tabeli.