Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego tygodnia 17-19.10

Z czterech zaplanowanych na ubiegły weekend spotkań drużyn Łódzkiego Klubu Sportowego odbyły się zaledwie 3 starcia. Te przyniosły nam jednak sporo emocji, dzięki czemu nie mogliśmy narzekać na brak weekendowej nudy!

Sobota, 17 października

Warta Działoszyn – ŁKS II Łódź 3:3

Lider IV ligi grupy łódzkiej złapał w ostatnich tygodniach delikatną zadyszkę. Ełkaesiacy nie wygrywają już każdego kolejnego spotkania, a zdarza im się nawet pogubić punkty. Nie inaczej było i w sobotę, jednak dzięki remisowi Boruty Zgierz, rezerwy Rycerzy Wiosny wciąż liderują lidze.

Victoria Łódź – ŁKS III Łódź 1:11

Drugi zespół rezerw ŁKS-u ponownie zaaplikował swoim rywalom grad bramek. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie 9:2 nad liderem tabeli, tym razem pod ostrzałem Ełkaesiaków znalazł się zespół z środka stawki.

Niedziela, 18 października

ŁKS Łódź – Korona Kielce ODWOŁANE

Ze względu na pozytywne wyniki testów na COVID-19 w drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego spotkanie z Koroną zostało odwołane w pierwotnym terminie. Zakażeni piłkarze Rycerzy Wiosny czują się dobrze, jednak wraz z resztą drużyny i pracownikami klubu przebywają na kwarantannie. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Poniedziałek, 19 października

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 3:0

Siatkarki ŁKS-u po pewnym awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzyń i rozbiciu w decydującym dwumeczu Calcitu Kamnik nie miały litości dla aktualnych mistrzyń Polski. Łódzkie Wiewióry ograły faworyzowane rywalki 3:0, a więcej o tym meczu przeczytacie w naszej RELACJI.