Kibice

Podsumowanie Ełkaesiackiego tygodnia 09 – 11.11

Początek bieżącego tygodnia przyniósł kibicom ŁKS-u mały weekend. W ciągu trzech dni, swoje mecze wygrały cztery drużyny naszego klubu, a to przecież zaledwie początek emocji!

Poniedziałek, 9 listopada

KU AZS UMCS Lublin – ŁKS KK Łódź 51:68 – RELACJA

Drugie zwycięstwo w tym sezonie zanotowały koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego. Ełkaesianki właściwie od pierwszej akcji spotkania kontrolowały przebieg boiskowych wydarzeń, dzięki czemu mogły skupić się na spokojnym powiększaniu przewagi.

Środa, 11 listopada

LKS Kwiatkowice – ŁKS II Łódź 0:1 – RELACJA

W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej IV ligi piłkarze rezerw ŁKS-u dość długo męczyli się w Kwiatkowicach w starciu z tamtejszym LKS-em. Finalnie okazało się jednak, że nieustępliwość i gra do ostatniej akcji meczu przyniosły skutek, a bramka dająca trzy punkty bez problemu będzie mogła kandydować do miana gola kolejki.

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Białystok 76:66

Po środowym meczu koszykarzy można powiedzieć jedno – w końcu! Podopieczni trenera Zycha długo nie mogli znaleźć patentu na Żubry, ale kiedy ten już przyszedł, udało się dość gładko wygrać mecz. Choć nie obyło się bez problemów i komplikacji, finalnie to właśnie Ełkaesiacy mogli cieszyć się z kompletu punktów.

ŁKS Łódź – Korona Kielce 2:0 – RELACJA

„Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem” – pod taką maksymą w tym sezonie mogą podpisać się w pełni piłkarze ŁKS-u. Nie inaczej było również w środę, kiedy to Ełkaesiacy bez większych problemów ograli Koronę Kielce 2:0. Trzy zainkasowane punkty pozwoliły Rycerzom Wiosny wrócić dodatkowo na fotel lidera Fortuna 1 Ligi.