Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego tygodnia 02 – 06.10

5 zwycięstw zanotowały w ostatnich dniach drużyny występujące pod herbem „Przeplatanki”. W tym gronie znalazła się sekcja koszykarek ŁKS-u, która zagrała pierwszy od blisko dekady seniorski mecz.

Piątek 02.10

ŁKS Commercecon Łódź – MKS Energa Kalisz 2:3

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego nie dały rady swoim sąsiadom w tabeli i po tie-breku przegrały drugi w tym sezonie mecz. Pełną relację z tego meczu znajdziecie TUTAJ

Sobota 03.10

Nowosolna Łódź – ŁKS III Łódź 3:3

Lider Klasy A z Łodzi stracił pierwsze w tym sezonie punkty, a razem z tym pozycję lidera w tabeli. Spotkanie z siódmym zespołem w tabeli przez cały czas było dość wyrównanym widowiskiem, o czym świadczy chociażby wynik.

Orzeł Nieborów – ŁKS II Łódź 2:3

Drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego pokazał w sobotę co może znaczyć cierpliwość do ostatniego gwizdka. Rzutem na taśmę Ełkaesiacy wygrali kolejne spotkanie w obecnej kampanii umacniając się przy tym na pozycji lidera. Szersze podsumowanie spotkania znaleźć można TUTAJ

Sokół Ostrów Mazowiecka – ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79:74

Koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego przegrali swój pierwszy mecz w nowym sezonie 2 ligi. W wyjazdowym starciu w Ostrowi Mazowieckiej od samego początku przeważali gospodarze, którzy do decydującej kwarty spotkania przystępowali z pokaźną zaliczką punktową. Ełkaesiacy odrobili co prawda kilka „oczek” straty, jednak było to za mało, żeby myśleć o zwycięstwie.

Niedziela 04.10

ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 2:1

Lider Fortuna 1 Ligi podejmował na własnym stadionie beniaminka rozgrywek. I choć Ełkaesiacy zagrali poniżej oczekiwań, to pomogli szczęściu i wygrali siódme kolejne spotkanie w sezonie. Relacja

ŁKS KK Łódź – PTS Lider Pruszków 66:60

Najbardziej utytułowana drużyna w historii Łódzkiego Klubu Sportowego powróciła na seniorskie parkiety po ośmiu latach od upadku sekcji. Niesione głośnym dopingiem koszykarki po rzutach w ostatnich sekundach meczu wygrały premierowe spotkanie, a pełną relację znajdziecie TUTAJ.

Wtorek 6.10

ŁKS Commercecon Łódź – Calcit Kamnik 3:0

Polski parkiet to jedno, europejski drugie. Udowodniły to siatkarki ŁKS-u, które po słabym rozpoczęciu sezonu rozbiły lidera Słoweńskiej ekstraklasy. Tym samym Ełkaesianki bardzo mocno zbliżyły się do fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie TUTAJ