Kibice

Nowe Rodowite od dzisiaj w sklepach!

Już dzisiaj na sklepowych półkach pojawi się zupełnie nowe Rodowite. Chcąc rozwijać markę oraz rozpocząć ekspansję rynku ogólnokrajowego zarząd Łódzkiego Klubu Sportowego zdecydował się zmienić browar, w którym ważone jest piwo.

Dotychczas linia piw Rodowite produkowana była przez browar Doctor Brew. Jak podkreśla klub współpraca z browarem z województwa Śląskiego przebiegała pomyślnie, jednakże ograniczenia marketingowe oraz sprzedażowe były głównym przyczynkiem do zakończenia współpracy.

Nowe Rodowite rozlewane będzie w Browarze Staropolskim. Dla klubu oraz browaru z siedzibą w Zduńskiej Woli będzie to powrót do współpracy. Znana nam już dobrze forma oficjalnego piwa ŁKS-u zapoczątkowana została właśnie we współpracy z browarem z województwa Łódzkiego.

Nowa umowa dla klubu będzie przede wszystkim szansą otworzenia się na rynek marketów wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski. Oprócz tego klub będzie mógł czuwać nad jakością oraz marketingiem prowadzonym wokół marki Rodowite.

Do znanych już smaków Rodowitego – Rodowite PilsRodowite APA – dołączy zupełnie nowe, smakowe – Rodowite Miód-Malina. Od dzisiaj nowe Rodowite Pils i Rodowite Miod-Malina dostępne są w sklepie ABC na ul. Łąkowej 19 oraz w Łódka Drink Bar.

Rodowite APA rozlane będzie do 19.08, a zaraz po tym trafi do hurtowni i sklepów w całej Łodzi.

Będzie pite – Rodowite!