Kibice

Kup bilet na mecze z Puszczą i Stomilem!

W sprzedaży są bilety na dwa najbliższe starcia „Rycerzy Wiosny” – z Puszczą Niepołomice oraz Stomilem Olsztyn. Cały czas dostępne są także karnety na rundę wiosenną. Co ważne – karnety na drugą część sezonu NIE OBEJMUJĄ meczu z Puszczą.

Bilety na spotkania z Puszczą Niepołomice i Stomilem Olsztyn dostępne są w internetowym systemie sprzedaży (LINK), a także w kasie biletowej (tu płatność tylko gotówką) od strony al. Unii. Co ważne – na środowy mecz z Puszczą NIE OBOWIĄZUJĄ karnety na rundę wiosenną.

Do soboty trwa również sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Stałą wejściówkę na 6 decydujących meczów, w tym derby Łodzi, zakupicie już za 170 zł, przy czym karnet na rundę wiosenną NIE obejmuje środowego meczu z Puszczą Niepołomice (w środę obowiązują: karnet na cały sezon, karnet na rundę jesienną oraz wcześniej zakupione bilety).

Cennik biletów:

• Bez karnetu: A1 / B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy*)
  • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy*)
  • VIP GOLD: 150 zł

Harmonogram sprzedaży w kasach (kasy od al. Unii – płatność tylko gotówką)

• środa (9 marca – dzień meczu z Puszczą): godz. 15.00 – 19.00 (karnety na wiosnę nie obowiązują)
  • czwartek (10 marca) godz. 15.00 – 19.00
  • piątek (11 marca) godz. 12.00 – 16.00
  • sobota (12 marca – dzień meczu ze Stomilem): godz. 15.00 – 19.00

Instrukcja zakupu biletu:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice” / „ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu
  6. Kliknij „rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.