Kibice

Komunikat przed wyjazdem do Warszawy

Komunikat przed wyjazdem do Warszawy na niedzielny mecz z Legią.

1. Na wyznaczoną godzinę zbiórki przychodzimy bez spóźnień! Pociąg nie będzie na nikogo czekał.
2. W pociągu jadą wyłącznie osoby posiadające wydany przy zapisach bilet. Nie ma miejsca dla osób, które się nie zapisały a teraz chcę się wybrać na mecz. Bilety będą sprawdzane i zbierane w pociągu.
3. W pociągu jak i pod stadionem słuchamy poleceń organizatorów wyjazdu! Nie ma przyzwolenia na własne pomysły osób, które mają po 10 wyjazdów i chcą zabłysnąć.
4. Podczas całego wyjazdu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Osoby w stanie wskazującym będą kończyły wycieczkę przedwcześnie! Wszyscy reprezentujemy ŁKS Łódź i zachowujemy się godnie.
5. W pociągu wszyscy pilnujemy porządku. Obowiązuje absolutny zakaz przyklejania wlepek i robienia napisów. Wszystkie zniszczenia (nawet zerwany zagłówek z siedzenia czy zasłonka w oknie) obciążają później Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. Wszystko zostawiamy w stanie nienaruszonym.
6. Bilety będą wydawane pod sektorem na podstawie otrzymanego przy zapisach talonu. Osoby w stanie wskazującym nie otrzymają wejściówki na mecz!
7. Z racji wykupienia przez nas kompletu miejsc wejście na obiekt może trwać dość długo. Prosimy o sprawne ustawienie się przy bramkach i wchodzenie. Wszyscy chcemy być na sektorze przed pierwszym gwizdkiem.
8. Każda osoba przy wejściu obowiązkowo musi posiadać bilet i dowód osobisty, ponieważ Legia wpuszcza kibiców na podstawie czytników dowodów osobistych!
9. Na stadionie również niczego nie niszczymy. Krzesełko czy płot Wam nie odda, a wszelkie zniszczenia na obiekcie później obciążają konto klubu jak i Stowarzyszenia Kibiców.
10. Podczas meczu słuchamy wyłącznie osoby prowadzącej doping. Nie ma żadnych samowolek!

ŁKS ON TOUR!