Kibice

Jubileuszowe szaliki ŁKSFans od jutra w sprzedaży!

Już jutro do sprzedaży trafią specjalne, jubileuszowe szaliki ŁKSFans.pl. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rozwój portalu.

Na ŁKSFans.pl wychowały się pokolenia ełkaesiaków. To właśnie na ŁKSFans znaleźć można najlepsze informacje odnośnie wszystkich sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego. Nasz portal obchodzi w tym roku dwudziestolecie istnienia i z tego powodu wypuszczamy okolicznościowe szaliki.

Szaliki wykonane technologią HDC trafią do sprzedaży jutro (23.09), a więc w dniu pucharowego starcia z Cracovią. Przed meczem będzie można je kupić w Sklepie Kibiców ŁKS, a w trakcie spotkania na stoisku na koronie Stadionu Króla.

Cena to 35 zł. Nakład jest mocno ograniczony i nie będzie dorabiany, więc jest to unikalna pamiątka. Cały zysk ze sprzedaży trafi na rozwój Naszej strony i inwestycję w sprzęt, żeby poziom portalu jedynie rósł!