Kibice

Jedziemy do Tychów na GKS – widzew!

JEDZIEMY NA TYCHY!

W niedzielę w Tychach poczujemy atmosferę Derbów Łodzi, na których będziemy mogli się pojawić! GKS Tychy zagra z widzewem. To okazja by stanąć na przeciw sektora gości i poczuć derbowy klimat. Na pewno będzie się działo!

Dla nas i dla naszych braci z Tychów ten mecz będzie jak DERBY. Dlatego musimy się tam pojawić, zaprezentować się z najlepszej strony i udowodnić kto jest na fali! Nie możemy zawieść naszych braci!

Niedziela 12:40, termin i godzina dogodne. Spora dawka emocji i przygody. Wyjazdowa atmosfera, dobra zabawa, a na koniec pewne zwycięstwo. Będzie to ostatni wyjazd przed długą przerwą od wycieczek w Polskę za przeplatanką.

Zapisy na mecz w środę i w czwartek w Sklepie Kibiców ŁKS (17:00-19:00). Nakręcamy wszystkich. JEDZIEMY JAK DO SIEBIE. Koszt biletu i specjalnego gadżetu, tkanego szalika, to 30 złotych.

Jak pewnie widzieliście, na osiedlach pojawiły się plakaty promujące NASZ wyjazd. Mobilizujemy siebie, znajomych i wszystkich ełkaesiaków. W mieście gdzie najlepsze piwo jest na pewno NAS nie zabraknie.

ŁKS on Tour!