Kibice

Gramy w 12 – ZAWSZE! Kup karnet i dołącz do Karnetowych Nominacji!

We wtorek ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2021/22. Każdy z kibiców może zakupić swoją wejściówkę i przyłączyć się do akcji „Karnetowa Nominacja”!

Zakup karnetu na cały sezon, ale i na jedną rundę, to nie tylko najlepsza forma wsparcia ukochanego klubu, ale również najlepszy dowód na to, że każdy z nas jest 12 zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. Wsparcie dla ukochanego klubu tym ważne jest w obecnym czasie, kiedy pandemia opanowała świat sportu i życia codziennego.

We wtorek wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2021/22. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, Łódzki Klub Sportowy przygotował specjalne pakiety dla przedłużanych karnety, ale również i wejściówki „Fanatyk” dla miłośników zbieractwa.

Zasady akcji „Karnetowa Nominacja” są banalnie proste:

kupujesz karnet, a potwierdzenie nabicia go na kartkę kibica publikujesz na swoim Facebooku lub Twitterze

nominujesz 3 osoby, które mają za zadanie kupić swój karnet i nominować trzy kolejne osoby

Wszyscy po karnety!