Kibice

Ełkaesiacki rozkład jazdy 25-27.03

Przed nami kolejny ciekawie zapowiadający się weekend ze sportowcami Łódzkiego Klubu Sportowego. Dominować będzie piłka nożna, ale w MMA, w którym zaprezentuje się dwóch naszych wojowników.

Piątek, 25 marca

20:30 ŁKS Łódź – Miedź Legnica (Piłka nożna; Fortuna 1 Liga)
TransmisjaPolsat Sport News

W jedynym w ten weekend meczu na dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych w Polsce ŁKS zmierzy się z liderem 1 ligi. Ełkaesiacy po zwycięstwie w Rzeszowie są naładowani, więc starcie z Miedzią może być ciekawym widowiskiem. Oliwy do ognia dolewa fakt, że ŁKS jako jedyny był w stanie pokonać Miedź w Legnicy, a lider z cała pewnością będzie chciał się zrewanżować.

Sobota, 26 marca

11:30 ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki (Piłka nożna; 3 Liga)

Rezerwy kontynuują swój marsz. Po zwycięstwie nad Sokołem i KS Kutno, przyszedł czas na kolejny zespół z naszego regionu – tym razem Lechię Tomaszów. Tomaszowianie plasują się w górnej części tabeli, a w pierwszej rundzie zdołali pewnie pokonać ŁKS. W sobotę czas na rewanż!

13:30 Legia Warszawa U15 – ŁKS Łódź U15 (Piłka nożna; Centralna Liga Juniorów U15)

Mecze ŁKS-u z Legią zawsze budzą emocje. Nie inaczej będzie w przypadku piętnastolatków. Ełkaesiacy chcą kontynuować swoją dobrą grę i tym razem dopisać do swojego konta zwycięstwo. O to nie będzie jednak łatwo.

14:00 ŁKS III Łódź – LKS Różyca (Piłka nożna; Liga Okręgowa)

Po minimalnej porażce z liderem rozgrywek, ŁKS III zmierzy się w sobotę z trzecim zespołem ligi. Jesienią ełkaesiacy zdołali pokonać zespół z Różycy aż 5:1, a w sobotę liczą na powtórkę tego wyniku.

16:00 ŁKS Łódź U17 – Polonia Warszawa U17 (Piłka nożna; Centralna Liga Juniorów U17)

Młodzi ełkaesiacy poszukają w sobotę powetowania za porażkę z Escolą Varsovia. Na ich drodze stanie inny stołeczny zespół – Polonia. Emocji i dobrej gry z całą pewnością nie zabraknie, a biało-czerwono-biali powalczą do tego o komplet punktów.

19:00 MCFF 2 – „Kisiel”, „Bergman” (MMA)

Sobota przyniesie nam dwa pojedynki z udziałem ełkesiackich wojowników. „Kisiel” zaprezentuje się w walce wieczoru, „Bergman” po dwóch dniach na przygotowanie będzie celował w jak najlepszy występ. Obaj wojownicy dadzą nam z całą pewnością kawał dobrego show!

Niedziela, 27 marca

13:00 Żubry Białystok – ŁKS Coolpack Łódź (Koszykówka; 2 liga mężczyzn)

Weekend zamkniemy okazją do rewanżu. W Łodzi podopieczni Piotra Zycha przegrali z Żubrami zaledwie jednym punktem. Na wyjeździe poszukają więc rewanżu i zwycięstwa, które pozwoli im ze spokojem trenować przed rozpoczęciem decydującej części sezonu.