Kibice

Ełkaesiacki rozkład jazdy 25 – 27.02

Wracają rozgrywki piłkarskie, wraca i ełkaesiacki rozkład jazdy. O emocje w najbliższy weekend zadbają wszystkie seniorskie drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Pewne jest jedno – będzie co oglądać!

Piątek, 25 lutego

17:30 Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka; TAURON Liga)
Transmisja: Polsat Sport

Czas odrobić ligowe zaległości. Kiedy reszta stawki odpoczywa, „Łódzkie Wiewióry” udadzą się do Bydgoszczy na zaległy mecz z tamtejszym Pałacem. Piątkowe spotkanie to jedno z tych do rozegrania, wygrania i zapomnienia. Bydgoszczanki plasują się na przedostatnim miejscu w lidze i raczej nie spoglądają w kierunku strefy play-off. Łodzianki z kolei szykują się do prestiżowych siatkarskich derbów Łodzi, więc z całą pewnością powalczą o szybką i pewną wygraną.

Sobota, 26 lutego

16:00 ŁKS MSMS Łódź – MUKS Piaseczno (Koszykówka; 2 liga kobiet)

Po niespełna czterech miesiącach koszykarki wracają do ligowego grania w Łodzi. Przed dwoma tygodniami ełkaesianki odniosły pierwszą w tym sezonie porażkę, ulegając Ósemce Skierniewice, więc w sobotę będą chciały się zrehabilitować i pokazać, że był to wypadek przy pracy. Tym bardziej, że przy ewentualnej wygranej podopieczne Bartosza Słomińskeigo będą już niemalże pewne gry w turnieju półfinałowym o awans do 1 ligi.

18:00 Kolejarz Basket Radom – ŁKS Coolpack Łódź (Koszykówka; 2 liga mężczyzn)

Kolejnym przystankiem koszykarzy przed fazą play-off będzie Radom i tamtejszy Kolejarz. Sobotnia potyczka zapowiada się na naprawdę ciekawe starcie wicelidera z zespołem środka stawki. Emocje są gwarantowane, a czy pójdzie za tym dobra koszykówka? To już zależy od ełkaesiaków i ich rywali.

20:30 GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź (Piłka nożna; Fortuna 1 Liga)
Transmisja: Polsat Box Go

Wraca Fortuna 1 Liga! Po długiej przerwie zimowej ponownie będziemy mogli oglądać w akcji naszych piłkarzy. Wiosnę ełkaesiacy zagrają na trudnym terenie przedostatniej drużyny w stawce. Jastrzębie-Zdrój kojarzy się jednak w Łodzi bardzo dobrze i chyba nikt nie miałby nic przeciwko, żeby w i sobotę „Rycerze Wiosny” odnieśli tam pewne zwycięstwo, udanie inaugurując granie w 2022 roku.

ok 22:30 Armia Fight Night 12 – „Jasiu” – Marcin Maleszewski
Transmisja: TVP Sport

Sobota przyniesie nam także akcent wojowniczy. Po raz pierwszy w tym roku w klatce federacji Armia Fight Night zamelduje się „Jasiu”. Ełkaesiak idzie w stronę trzeciego zwycięstwa w zawodowej karierze, choć to nie będzie proste zadanie. Rywalem Ciepłowskiego będzie bardziej doświadczony Marcin Maleszewski. Pewne są jednak dwie rzeczy – „Jasiu” w klatce zostawi serce i da bardzo dobre show.