Kibice

Ełkaesiacki rozkład jazdy 02-08.10

Nadchodzący tydzień będzie dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego nie lada gratką. Swoje mecze stoczy w nadchodzących dniach aż sześć drużyn występujących pod herbem „Przeplatanki”. Wychodząc Wam na przeciw prezentujemy tygodniowy rozkład jazdy każdego sympatyka biało-czerwono-białych sportowców!

Już w najbliższy weekend swoje ligowe sezony zainaugurują sekcje koszykarskie Łódzkiego Klubu Sportowego. Wiele będzie się również działo na piłkarskich boiskach, na których wystąpią wszystkie trzy drużyny ŁKS-u, a i nie mniej emocji przyniosą nam Łódzkie Wiewióry, które zagrają zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Piątek 02.10

20:30 ŁKS Commercecon Łódź – MKS Energa Kalisz (Siatkówka; TAURON Liga)
Łódź Sport Arena im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego

Po dwóch rozegranych w tym sezonie kolejkach Łódzkie Wiewióry mogą czuć niedosyt. Porażka w meczu premierowym i zakończone zwycięstwem spotkanie z beniaminkiem ze Świecia z całą pewnością nie były nawet planem minimum na pierwsze mecze. W piątek Ełkaesianki staną jednak przed szansą na drugie zwycięstwo w lidze.

Sobota 03.10

15:00 Nowosolna Łódź – ŁKS III Łódź (Piłka nożna; A klasa)

Młodzi piłkarze ŁKS-u są niekwestionowanym liderem swojej ligi. Nie dość, że zdobyli komplet możliwych punktów, to na swoim koncie zanotowali imponujący bilans bramkowy +29. Sobotnie spotkanie będzie więc okazją na przedłużenie zwycięskiej serii.

16:30 Orzeł Nieborów – ŁKS II Łódź (Piłka nożna; IV liga)

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w obecnym sezonie IV ligi jest nie do powstrzymania. Ełkaesiacy pewnie przewodzą w tabeli, a w dotychczas rozegranych spotkaniach stracili zaledwie dwa punkty. Mecz z dziewiątą drużyną stawki z całą pewnością nie będzie łatwy, jednak możemy spodziewać się po nim sporo emocji.

18:00 Sokół Ostrów Mazowiecka – ŁKS AZS UŁ SG Łódź (Koszykówka; II liga)

W sobotę koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego zainaugurują kolejny sezon na parkietach II ligi. W pierwszym rozegranym starciu w nowej kampanii Ełkaesiacy zmierzą się z zespołem, na który mają swój patent. Obie ekipy są jednak na podobnym poziomie, dzięki czemu ich spotkanie może być ciekawym widowiskiem.

Niedziela 04.10

12:40 ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów (Piłka nożna; I liga)
Stadion Łódzkiego Klubu Sportowego

Idący pewnym krokiem lider tabeli podejmie na własnym terenie ligowego świeżaka. Po pierwszych kolejkach zespół z Rzeszowa nie zachwyca swoją grą, przez co plasuje się w dolnej części stawki. Wydaje się więc, że podopieczni Wojciecha Stawowego powinni z łatwością ograć kolejnego przeciwnika, choć z pewnością Resovia tanio skóry nie sprzeda.

17:00 ŁKS KK Łódź – PTS Lider Pruszków (Koszykówka; II liga)
Hala Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej

Powracająca po ośmiu długich latach do seniorskiego basketu sekcja koszykarek ŁKS-u swój pierwszy mecz rozegra w Łodzi. Mecz z Liderem Pruszków będzie dla młodych koszykarek czymś nowym, jednak z całą pewnością możemy spodziewać się po nim zaciętego widowiska i walki do ostatniej syreny.

Wtorek 6.10

20:30 ŁKS Commercecon Łódź – Calcit Kamnik (Siatkówka; el. Ligi Mistrzyń)
Łódź Sport Arena im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego

Choć oba zespoły spotkają się w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzyń, będzie to dla nich pierwsze spotkanie w tych rozgrywkach. Zarówno Polki jak i Słowenki pierwszą rundę przeszły walkowerem z uwagi na zakażenia koronawirusem u przeciwników. Żadna z drużyn z całą pewnością nie odpuści tego meczu, bowiem jest to przedostatni krok do fazy grupowej Ligi Mistrzyń.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0